Dag Tijd Groep kleur1 kleur2 Zaal
                                                                                                                  
Maandag 16:00-17:00 Beweegdiploma      
  17.00-18.00 Kleurenturnen     Gymzaal
  17.00-18.30 Acro Wedstrijd     Gymzaal
  18.00-19.30 OB + MB niv 6     Gymzaal
  18.30-20.30 Acro Topgroep     Gymzaal
  19.30-21.00 BB Div 5     Gymzaal
           
 Dinsdag 17.00-18.30 Kleurenturnen     Gymzaal
  17.15-19.15 MB Niveau 3, 4, 5     Gymzaal
  18.30-20.30 Wedstrijd heren     Gymzaal
  19.15-21.15 BB div 2, 3, 4     Gymzaal
  20.30-22.00 Luchtacrobatiek     Gymzaal
           
 Woensdag 16.30-18.30 Acro Topgroep     Gymzaal
  17.00-18.00 Kleurenturnen     Gymzaal
  18.00-19.00 Kleurenturnen     Gymzaal
  18.30-20.30 Acro Wedstrijd     Gymzaal
  19.00-20.00 Kleurenturnen     Gymzaal
  20.00-21.00 Senioren 55+     Gymzaal
                                                                                                                  
 Donderdag 10.15-11-15 Senioren 70+     D'n Draai
           
  16.00-17.00 Beweegdiploma     Gymzaal
  17.00-18.00 Kleurenturnen     Gymzaal
  18.00-20.00 Wedstrijd gemengd     Gymzaal
  18:30-20:00 Acro Plusgroep     Gymzaal
  20.00-21.30 Junioren 14+     Gymzaal
           
 Vrijdag 17.00-18.30 Acro Wedstrijd     Gymzaal
  17.30-19.00 Jong talenten     Gymzaal
  18.30-21.00 Acro Topgroep     Gymzaal
           
Zaterdag 9.00-10.00 Kleurenturnen     Gymzaal
  10.00-11.00 Kleurenturnen               Gymzaal
  11.00-12.00 Tienergroep     Gymzaal
  12.00-13.30 Tiener plus     Gymzaal
  13.30-15.00 Kleurenturnen     Gymzaal
           
    9.00-10:30 Acro Recreatie/ voorselectie     Gymzaal
  10.30-12.00 Acro plusgroep     Gymzaal
  13.00-15.00 BB Div5     Gymzaal
  15.00-17.00 OB + MB niv 6     Gymzaal
                                                                                                                  
 Zondag 9.00-11.30 Wedstrijd heren     Gymzaal
  10.00-12.00 MB Niveau 3, 4, 5     Gymzaal
  12.00-14.30 BB div 2, 3, 4     Gymzaal