Dag              Tijd                            Groep                      Zaal                              
 Maandag 17.00-18.00 Gymmie Gymzaal
  18.00-19.30 OB D2 Gymzaal
  19.15-20.45 BB Div 5 Gymzaal
       
  17.00-18.30 Acro CD Aula
  18.30-20.30 Acro BC Aula
                                                                                                                       
 Dinsdag 16.30-17.30 Recreatie heren Gymzaal
  17.00-18.30 Tiener plus heren Gymzaal
  18.30-20.30 Wedstrijd heren Gymzaal
       
  17.15-19.15 OB D1 + N3 + N2 Aula
  19.15-21.15 BB div 3 + 4 Aula
       
  20.30-22.00 Luchtacrobatiek Gymzaal
                                                                                                                       
Woensdag 17.00-18.00 Gymmie Gymzaal
  18.00-19.00 Gymmie Gymzaal
  19.00-20.00 Gymmie Gymzaal
       
  16.30-18.30 Acro CD Aula
  18.30-20.30 Acro BC Aula
       
  20.00-21.00 Senioren 55+ Gymzaal
                                                                                                                       
 Donderdag 10.15-11-15 Senioren 70+ D'n Draai
       
  16.00-17.00 Beweegdiploma Gymzaal
  17.00-18.00 Gymmie Gymzaal
       
  18.00-20.00 Wedstrijd gemengd Aula
  20.00-21.30 Junioren 14+ Aula
       
2-wekelijks 18:30-20:00 Acro E  Gymzaal
                                                                                                                       
 Vrijdag 17.30-19.00 Jong talenten Gymzaal
       
  17.00-19.00 Acro CD Aula
  19.00-21.00 Acro BC Aula
                                                                                                                       
Zaterdag 9.00-10.00 Gymmie Gymzaal
  10.00-11.00 Gymmie Gymzaal
  11.00-12.00 Tienergroep Gymzaal
  12.00-13.30 Tiener plus Gymzaal
  13.30-15.00 Gymmie plus Gymzaal
       
    8.45-  9.45 Acro Recreanten Aula
    9.45-11.15 Acro voorselectie Aula
  11.15-13.15 Acro E Aula
  13.15-15.15 Wedstrijd BB Div5 Aula
  15.15-17.15 Wedstrijd OB D2 Aula
                                                                                                                       
 Zondag 9.00-11.30 Wedstrijd heren Gymzaal
       
  10.00-12.00 OB D1 + N3 + N2 Aula
  12.00-14.30 BB div 3 + 4 Aula